Що приховують інші компанії, але чесно визнають в «РОСС»?

Ми могли б написати, що «РОСС» – торгово-виробнича компанія, яка «динамічно розвивається» і має «багатий практичний досвід» у виробництві холодильного торгового, опалювального, хлібопекарського обладнання, а також приладів газового контролю. Але ми знаємо, що вам це нічого не дає. Тому штампи для нас – всього лише виробниче обладнання, а не спосіб спілкування з клієнтами. Ми не любимо банальності і чесно розповімо, що під ними приховують.

Лідер ринку або відповідальний партнер?

Ви не почуєте від нас таких гучних і розмитих заяв. До того ж визначити це можна тільки за обсягом продажів або частці ринку. А мірятися обсягами з конкурентами і займатися підрахунками нам колись. Ми працюємо. Кожен день, на совість, вже 28 років. І хто по-справжньому вам потрібен: «лідер ринку» або відповідальний партнер? Вибирати, звичайно ж Вам!

Ви впевнені в надійності компанії «РОСС», тому що ми:

З 1991 пройшли шлях від цеху в підвалі до великого машинобудівного підприємства.

За 28 років допомогли створити тепло і затишок в десятках тисяч приватних будинків і квартир.

Убезпечили сотні тисяч власників автономних систем опалення, які працюють на газу.

Оснастили сотні пекарень спеціалізованим обладнанням.

Тисячі магазинів і супермаркетів торгових мереж «Баскет», «Бас маркет», «М’ясний майстер», «Кум», «АТБ», «РОСТ» та ін. Оснащені холодильним і торговим устаткуванням компанії «РОСС».

У 10 містах України, в 3 містах Росії наші представництва та партнери зі своїми авторизованими сервісними центрами і сертифікованими фахівцями, в нюансах знають особливості роботи обладнання компанії «РОСС».

Допоможемо обігріти, убезпечити, нагодувати, зберегти свіжим!

Ви стоїте перед вибором постачальника холодильного торгового обладнання в свій кіоск або магазин? Підбираєте опалювальний котел і сигналізатор в свій будинок або плануєте заміну старого? А може, Ви відкриваєте своє хлібопекарське виробництво?

Ви все ще сумніваєтеся, чи варто з довіритися нам? Тоді зробіть свій вибір, ознайомившись з особливостями роботи з компанією «РОСС».

Нам усе під силу

  • Ось уже 20 років займаємося виробництвом опалювального обладнання побутового та промислового сегментів, від котлів до котелень. Котли дозволяють забезпечувати затишок в квартирах або приватних будинках, а котельня «зігріє» Вас в масштабах багатоквартирного будинку, школи, лікарні або дитячого садка.
  • За нормами безпеки експлуатації автономних газових систем опалення обов’язкові прилади фіксують наявність чадного газу в приміщенні. І знову ми готові Вам допомогти. Наша компанія «РОСС» – основний виробник приладів газового контролю в Україні.
  • Потрібно оснастити хлібопекарське або кондитерське виробництво? Ми поряд! Допоможемо підібрати оптимальний комплект устаткування. Проведемо пуско-наладку Вашої пекарні. Поділимося кращими рецептами хліба та здоби від нашого технолога. Ми запросимо Вас на тестову випічку хліба у Вашій новій печі.
  • А якщо Ви продаєте швидкопсувні продукти або володієте гастрономом, то наше холодильне обладнання для Вас. 15 років ми виробляємо, продаємо холодильні вітрини і оснащуємо торгові точки. Асортимент перевищує 200 модифікацій. Це вітрини не тільки для маленьких кіосків і торгових точок на ринках. Це вітрини для супер- і гіпермаркетів. Наші вітрини можна зустріти в магазинах торговельних мереж «Баскет», «Бас маркет», «М’ясний майстер», «Кум», «АТБ», «РОСТ», і інших мережевих магазинах.

Гарантія 24 місяці

Пильна увага приділяється якості продукції. Це не тільки високоточне, ультрасучасне обладнання на виробництві та кваліфіковані збирачі 4-6 розрядів, а також сертифіковані комплектуючі. Гарантована перевірка якості збірки після кожної операції. Ну і звичайно 100% контроль готової продукції на працездатність і безпеку.

Купуючи обладнання у нас або наших партнерів, в комплекті Ви отримуєте своєчасне гарантійне обслуговування терміном на 24 місяці.

Гарантія 24 місяці забезпечує Вам упевненість в завтрашньому дні. У Вас є гарантія заміни придбаного обладнання, якщо виникнуть непоправні неполадки.

Потрібно зробити покупку легко і швидко?

Наші менеджери нададуть Вам будь-яку цікаву для Вас інформацію за технічними характеристиками і особливостями застосування і експлуатації обладнання, зроблять необхідні розрахунки і допоможуть зробити оптимальний вибір. Якщо Ваші побажання виходять за рамки стандартних рішень, ми готові взятися за індивідуальний проект. Розробляємо унікальне обладнання під Ваші жорсткі вимоги і запити.

Якщо у Вас більш грунтовний підхід до вибору обладнання, потрібно подивитися і помацати? Ласкаво просимо в фірмові магазини, де представлений основний асортимент обладнання. Тут Ви порівнюєте, вибираєте, визначаєтесь, отримуєте відповіді на всі Ваші питання.

В результаті Ви купуєте обладнання, максимально відповідає Вашим побажанням.

Економія вже після першої покупки

Купуючи обладнання з опалювальної серії, Ви отримуєте талон зі знижкою 5% на наступну покупку.

При покупці холодильного, хлібопекарського обладнання або приладів газового контролю Ви просто отримуєте знижку роздрібного покупця, звертаючись в фірмові магазини. Наша знижка – це ваш обсяг. Ми можемо дозволити собі знизити ціну на роздрібні товари, тому що не несемо додаткових витрат на утримання магазинів. Ми не маніпулюємо ціною – знецінювати власну роботу або завищувати ціни для клієнта нам невигідно.

Сервісна підтримка

Ви стали щасливим володарем котла, вітрини, печі або сигналізатора, але все ще Вас турбує, що при виникненні будь – яких питань або проблем Ви залишитеся наодинці з ними. Не переймайтеся, все покрокові інструкції: як бути? і що робити? прописані в технічних паспортах до кожного виробу. Якщо цього недостатньо, на Ваші запитання відповість фахівець сервісного центру і спішно прийде на допомогу, якщо просто консультації Вам недостатньо.

Варто лише зателефонувати сервісні фахівці у всіх регіонах України завжди прийдуть на допомогу, здійснять консультацію, проведуть техобслуговування.

У Вас все ще є питання? Хочете обговорити деталі? У нас завжди є, що Вам запропонувати.

Зателефонуйте нам по телефону (050) 400-46-63 або залиште заявку в вікні зворотного зв’язку. Ми передзвонимо Вам.