Часті питання і відповіді фахівців компанії РОСС

Холодильне обладнання

Скільки разів на день можна відкривати-закривати вітрину?

Відкривати і закривати холодильну вітрину можна стільки раз, скільки потрібно продавцю, головне при цьому не забувати її закривати.

Скільки можна завантажити продукції в холодильну вітрину?

Завантаження продукції в вітрину слід проводити виходячи з паспортних даних на конкретний тип вітрини.

Як часто потрібно чистити конденсатор вітрини?

Очищення повітряного конденсатора слід проводити не рідше одного разу на місяць. Його поверхня повинна бути очищена від пилу, бруду і сторонніх предметів.

Як розташувати холодильне обладнання в торговому залі?

  • Встановити вітрину слід таким чином, щоб забезпечити вільний доступ до неї персоналу і покупців
  • Холодильні вітрини не слід встановлювати під вплив прямих сонячних променів
  • Відстань до найближчих джерел тепла повинно бути не менше двох метрів. Це зменшить надходження тепла в холодильну камеру і скоротить витрату електроенергії, споживаної вітриною.
  • За допомогою угвинчуються ніжок необхідно виставити вітрину в горизонтальне положення по рівню.

Опалювальне обладнання

Как выбрать по мощности АОГВ (котел) для отопления дома?

Ви можете скористатися сторінкою розрахунку потужності котла.

Для орієнтовної оцінки по необхідної потужності котла можна взяти за основу співвідношення: для опалення приміщення, розташованого не на першому поверсі і не на останньому поверсі будівлі, з висотою стелі 2,5 метра на кожні 10м2 рекомендується 1 кіловат теплової потужності. Так для приміщення площею 50м2 рекомендується планувати витрати теплової потужності не менше 5 кіловат. Для підбору АОГВ для одноповерхових приватних будинків і для квартир, розташованих на перших і останніх поверхах будівель бажано використовувати наступне співвідношення: на кожні 10м2 – 1,5 кВт теплової потужності.

Який діаметр труб рекомендується монтувати в системі опалення з АОГВ?

У системах без насоса для зменшення гідросопротівленіе системи подачі води до батарей опалення рекомендується використовувати труби діаметром півтора дюйма або дюйм з чвертю. Труби меншого діаметра можуть помітно зменшити швидкість руху води по системі опалення. В системі опалення з циркуляційним насосом можуть бути використані труби діаметром в половину дюйма.

Чи необхідно встановлювати насос в систему опалення?

Для опалення приміщень, розташованих на суміжних двох поверхах система опалення може бути без насоса. Рух води в цьому випадку буде відбуватися за рахунок «штовхає сили», що виникає при нагріванні води в теплообміннику. Нагріта вода підніматиметься вгору. Але зате установка циркуляційного насоса дозволить помітно знизити витрату газу.